Klacht: overlast gaat door

ondervloerlaminaat op 12 oktober 2017 over Eigen Haard in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 12 oktober 2017

Er is aanhoudende overlast door geluiden van de buren, zoals stampen, schreeuwen en zingen, die zelfs boven het volume van de radio uitkomen. De klager heeft deze overlast herhaaldelijk gemeld, zowel telefonisch als via e-mail, maar de situatie blijft onveranderd.

Mijn Klacht:

Uw klacht gaat overAfhandeling van een overlastmelding
Omschrijf uw klachtOverlast gaat door bij thuiskomst 2e zoon, stampen op vloer,schreeuwen, krijsen,zingen (klinkt als een bezopen persoon), geroffel, lange uithalen / waarop meisje reageert met gillen, al dan niet in combinatie met de speeltuin voor de deur – gaat boven mijn radio uit, ramen noodgedwongen open voor meer ruis van verkeer, met ramen dicht is het niet te doen
Sinds wanneer heeft u deze klachteerder besproken
Heeft u deze klacht eerder gemeldJa
Zo ja wanneertalloze malen zowel telefonisch als per 2 mailadressen

Gewenste Oplossing:

Welke oplossing heeft u zelf voor uw klachthuurverlaging met 90 procent tot overlast gestaakt is. Nul woongenot. Geluiddempende ondertegels onder hun vloer leggen, het zilverfolie dat er onder zit dempt niet en dat is bekend over zilverfolie , EN kleden over hun laminaat, het is een klankkast. Ik heb momenteel griep en het is zelfs niet mogenlijk om griep te hebben zelfs dat wordt verstoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eigen Haard

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eigen Haard nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ondervloerlaminaat
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM