Klacht: niet leveren van

jacovtk op 18 augustus 2018 over Ecom Supply in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 augustus 2018

Een klant heeft zeven medisch HR koudschuim matrassen verrijkt met aloë vera besteld via een Marktplaatsaanbieding, maar na een maand is de levering nog steeds niet ontvangen. Ondanks drie pogingen om contact op te nemen via het Marktplaatscontactformulier, heeft de klant geen reactie ontvangen van Ecom Supply, dat in de advertentie als leverancier wordt genoemd.

Mijn Klacht:

Medisch HR Koudschuim Matras verrijkt met Aloë Vera. 7 besteld via marktplaatsaanbieding na een maand nog steeds niet geleverd 3 maal via marktplaats contactformulier in gevuld en hier geen reaktie bij de advertentie staat dat dat eCom Supply het zou leveren

Gewenste Oplossing:

als het word geleverd of anders geld word terug gestord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM