Klacht: ik krijg automatische betalingen van novalnet

tom voorn op 19 april 2022 over Ecollect AG in de categorie Algemeen, Betaalsystemen, Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 19 april 2022

Een consument ervaart problemen met automatische betalingen van Novalnet voor een datingsite, waarvan hij het geld heeft laten terugstorten. Ondanks deze actie ontvangt hij nu meerdere aanmaningen van deurwaarders, waarvan hij er al één heeft betaald. De consument zoekt naar advies over hoe verder te handelen.

Mijn Klacht:

er is automatisch geld van men rekening gegaan voor een datingsite. ik heb het terug laten storten. Nu krijg ik mails van deurwaarders. ik heb er een betaald en nu krijg ik er nog een. Wat moet ik doen

Gewenste Oplossing:

ik wil men geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ecollect AG

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ecollect AG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door tom voorn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM