Klacht: geld

bjorn byn op 08 mei 2022 over Ecollect AG in de categorie Algemeen, Betaalsystemen, Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 8 mei 2022

Byn Bjorn meldt dat er geld van zijn rekening wordt afgeschreven door Ecollect AG, maar hij is zich niet bewust van de reden hiervoor. Hij vraagt om opheldering over deze afschrijvingen.

Mijn Klacht:

Hallo het is met Byn Bjorn. Er gaat geld van me rekening van jullie en weet niet hoe het komt grt Bjorn

Gewenste Oplossing:

dat jullie da geld stoppen mee van me rekening af te halen dank u

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ecollect AG

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ecollect AG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bjorn byn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM