Klacht: dubbele betaling voor bagage

Bruno Van den Borre op 28 november 2016 over Govolo in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Govolo
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 28 november 2016

Een klant heeft een klacht ingediend bij Govolo over een dubbele betaling voor bagage. In de ontvangen bevestigingsmail wordt informatie gegeven over de boeking en de noodzaak om online in te checken, maar de klant ervaart problemen met de betaling. De klacht is goedgekeurd en wordt verder onderzocht.

Mijn Klacht:

kopie van de mail die we ontvangen hebben van Govolo.nl :

Beste Bruno VAN DEN BORRE

Wij danken u voor uw boeking op 31-8-2016 :

Een Retour Brussel (BELGIË) / Barcelona (SPANJE)

Uw boeking

Uw dossiernummer: 2188627628 aangemaakt op 31-8-2016 om 22:13
Ryanair Reserveringscode : OSTWFN

Het is NOODZAKELIJK uw mailbox te controleren tot de dag voor uw vertrek. Alle informatie, wijzigingen en benodigde reisdocumenten worden naar dat adres gestuurd.

Waarschuwing: U bent verplicht om online in te checken op de website van Ryanair en uw instapkaart te printen alvorens u naar het vliegveld gaat (vanaf 30 dagen 2 uur voor vertrek). De automaten op het vliegveld zijn niet beschikbaar voor het inchecken van uw bagage, dit moet gebeuren aan de balie.

Ongeacht de luchtvaartmaatschappij raden we u aan online in te checken op de website, de boardingpas uit te printen en meenemen naar de luchthaven.

Passagier(s)

Passagier Achternaam/Voornaam Informatie passagier
Volwassene Van den Borre/Bruno geboren op 2-11-1968 Nationaliteit: BE
Volwassene De Meuleneire/Elke geboren op 3-10-1980 Nationaliteit: BE

Bij het inchecken dient u een geldig identiteitsbewijs (identiteitskaart of paspoort) met pasfoto te tonen , overeenkomstig de formaliteiten van het transitland en/of het land van bestemming. Alle passagiers dienen aan de regels van de lokale autoriteiten te voldoen: politieformaliteiten douaneformaliteiten en formaliteiten op het gebied van volksgezondheid.

Uw reisschema

Heenreis (Reisduur: 2u10)
Vertrek Aankomst Luchtvaartmaatschappij Vluchtnummer Duur Klasse
Maandag 31 Oktober 2016 – 09:00
Brussel, België
Luchthaven: National Maandag 31 Oktober 2016 – 11:10
Barcelona, Spanje
Luchthaven: Barcelona Ryanair FR 2917 02u10 Eco

Terugreis (Reisduur: 2u15)
Vertrek Aankomst Luchtvaartmaatschappij Vluchtnummer Duur Klasse
Donderdag 3 November 2016 – 16:00
Barcelona, Spanje
Luchthaven: Barcelona Donderdag 3 November 2016 – 18:15
Brussel, België
Luchthaven: National Ryanair FR 2834 02u15 Eco

Ruimbagage
Passagier Achternaam/Voornaam Bagage per passagier
Volwassene Van den Borre/Bruno Heenreis: 1 bagage maximal 15kg.
Terugreis: 1 bagage maximal 15kg.

Volwassene De Meuleneire/Elke Heenreis: 1 bagage maximal 15kg.
Terugreis: 1 bagage maximal 15kg.

Bedrag van de boeking

Reis- en Annuleringsverzekering afgewezen

Totale bedrag: € 332,81 (incl. BTW)

Gewenste Oplossing:

terugstorting van de dubbele betaling : 70 EUR voor de heenreis op Zaventem en 46 EUR voor de terugreis online betaald, telkens met VISA betaald. Op 5/11/2016 reeds een eerste mail gestuurd, maar nooit een antwoord gekregen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM