Klacht: Onvriendelijke bezorger

Bakker logistiek op 09 september 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

DPD klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 9 september 2020

Een bezorger van DPD heeft zich onvriendelijk gedragen tijdens de levering van pakketten die niet voor de receptie, maar voor dock 38 bestemd waren. Ondanks dat dit duidelijk op de dozen stond, werd de chauffeur boos toen de pakketten niet werden aangenomen en hij heeft ook bij de uiteindelijke aflevering bij dock 38 zich ongepast gedragen. Collega's van dock 38 bevestigen dat dit gedrag van bezorgers een regelmatig voorkomend probleem is.

Mijn Klacht:

Er was hier net voor 10 uur een bezorgen van PDP en bracht 3 pakketten,
Echter waren deze pakketten niet voor de receptie bestemd maar voor dock 38. Dit stond ook op de dozen. Dit is ongeveer 500 meter verder op.

De chauffeur werd boos omdat we de pakketten niet aannamen. Hij zei dat hij de spullen mee terug zou nemen. En mompelde nog van alles.

Later hebben we navraag gedaan bij dock 38. En zij gaven aan dat hij alsnog de dozen had afgeleverd maar ook daar ging hij tekeer.

Ook melden onze collega’s daar dat dit een dagelijkse gang van zaken is zoals de bezorgers tekeer gaan.

Dit lijkt mij niet juist en zeker geen reclame voor DPD.

Graag uw reactie.

Met vriendelijke groet,

Receptie Bakker logistiek te Zeewolde.

Gewenste Oplossing:

Dat de chauffeurs van DPD klantvriendelijker reageren.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM