Mijn Klacht:
Recent heb ik in de VS maskers besteld die gebruikt worden voor het afplakken van lastige kleurenschema’s op vliegtuig modellen. De maskers bevinden zich op hard karton (achteraf gelukkig maar) en de a4 envelop is door de douane open gemaakt. Geen probleem, dat is tenslotte het werk wat ze doen.
Mijn klacht is echter dat deze envelop vervolgens zeer onbeholpen met een te klein stukje tape is geprobeerd dicht te plakken. De envelop kreeg ik dus open thuis. Gezien het onbekende aantal maskers heb ik nog niet kunnen achterhalen of er daadwerkelijk ook maskers uit de envelop zijn gevallen. Ik vrees alleen dat ik daarvoor vervolgens niet bij de douane hoef aan te kloppen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou het prettig vinden als de douane de goederen van anderen met wat meer respect en voorzichtigheid zouden behandelen.

