Klacht: Tweemaal voor een bestelling betaald

Thom Thomassen op 12 januari 2015 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 januari 2015

Op 29 december heeft de klager zowel online als bij het afhalen van pizza's betaald, wat blijkt uit de bankafschriften. Na contact op 2 januari met de vestiging van Domino's, waarbij is beloofd uiterlijk 5 januari terug te bellen, heeft de klager op 12 januari nog steeds geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 29 december jl. is er zowel online als bij afhalen van de pizza’s betaald (te zien op de bankafschriften). Hierover is op 2 januari over gebeld met de betreffende domino’s vestiging. Zij zouden dit nagaan en hierover uiterlijk maandag 5 januari terugbellen.
Het is inmiddels 12 januari en er is nog steeds niets vernomen van de betreffende vestiging.

Gewenste Oplossing:

Als ze het teveel betaalde geld terug betalen!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM