Klacht: Geen geld terug en geen pizza!!

MarcoBrugge op 31 oktober 2021 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 oktober 2021

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de vestiging van Domino's Pizza in Hendrik-Ido-Ambacht, waarbij zowel een online bestelling als een bestelling ter plaatse niet zijn geleverd. De klant uit kritiek op het management van de vestiging en geeft aan geen compensatie te hebben ontvangen voor de gemiste bestellingen.

Mijn Klacht:

Heaas al tijdje bezig met domino’s vestiging in onze buurt HendrIK Ido Ambacht. Manager heeft een ruggegraat van een aardbei (Ene Wouter) laat zich peoplen door zijn personeel. Ben in de vestiging geweest en online bestelling gedaan geen van 2en kwam aan of sterker nog is binnen gekomen..

Al met al erg slecht management als men over management mag spreken daar.

Mijn pizza’s hier niet meer…

Gewenste Oplossing:

Gewoon iets gekregen of een normaal gesprek.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM