Klacht: 1 pizza maar 2x betaald

Ilse Bontan op 04 april 2017 over Domino's Pizza in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 april 2017

Een klant heeft op 25 maart 2017 een pizza besteld bij Domino's Pizza in Waddinxveen, maar ondervond problemen met de betaling, waardoor de bestelling niet werd verwerkt. Na contact met de vestiging werd bevestigd dat de betaling van 7,95 euro zou worden teruggestort, maar de klant heeft tot op heden geen terugbetaling ontvangen en heeft nu twee keer betaald voor één pizza. De klant verzoekt om een oplossing voor deze situatie.

Mijn Klacht:

Goededag,

Ik heb op 25 maart 2017 een pizza funghi besteld bij domino’s Pizza te waddinxveen. Ik bestelde deze pizza via de site. Echter bij het betaal scherm ging iets mis en zag ik dat ik niet doorgezet werd naar de verwerking van de bestelling.
Ik heb contact gelegd met de vestiging en ze lieten mij weten dat de bestelling niet was doorgekomen. Het bedrag van 7,95 zou later worden terug gestort. Ik heb vervolgens een nieuwe bestelling geplaatst en nogmaals 7,95 betaald. Deze pizza is netjes bezorgd.

Echter heb ik tot op heden mijn betaling niet terug. Ik heb dus nu 2 X betaald voor 1 pizza. Ik kan aantonen op mijn rekening dat het geld is afgeschreven als u bewijs wilt. Ik verzoek u om met een oplossing te komen.

Met vriendelijke groet,
Ilse Bontan
Jan Dorrekenskade-west 19
Waddinxveen
0616667784

Gewenste Oplossing:

Geld terug storten of een creatieve oplossing.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM