Bij Dirk van den Broek zijn in totaal 2.122 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 758 opgelost (35%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 25 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10 (afgelopen 12 maanden, 6 stemmen), over alle jaren 2.8/10 (641 stemmen). Dien een klacht in over Dirk van den Broek. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo... Lees meer >
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo gek dat u wel eens uw brood, aardappels, frisdrank of koekjes hier heeft gekocht. Helaas kan er net zoals bij alle andere supermarkten ook bij Dirk van den Broek wel eens iets mis gaan. Komt u er bij thuiskomst achter dat de melk die u zojuist gekocht heeft over de uiterste houdbaarheidsdatum is? Klopt de aanbieding niet met wat er in de folder staat? Heeft u te weinig wisselgeld ontvangen van de caissière? Bent u onvriendelijk geholpen door het personeel? Wij vinden dit heel vervelend voor u en helpen u graag. Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Dirk van den Broek kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Dirk van den Broek melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Dirk van den Broek? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Dirk van den Broek, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Dirk van den Broek contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
In de afgelopen 12 maanden zijn er 25 nieuwe klachten binnengekomen; Dirk van den Broek reageert niet via Klacht.nl. Nog 24 klachten nodig voor een plaats in de categorie
Supermarkten
25klachten in de afgelopen 12 maanden
20openstaande klachten
5klachten in behandeling
0klachten opgelost
1.3/10 afgelopen 12 maanden, 6 stemmen6
📊
35%Oplossingspercentage
➡️
StabielTrend afgelopen 3 maanden
Meest voorkomende klachtcategorieën bij Dirk van den Broek
U kunt een klacht over Dirk van den Broek indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Dirk van den Broek.
Hoeveel klachten zijn er over Dirk van den Broek?
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.122 klachten over Dirk van den Broek ingediend, waarvan 25 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Lost Dirk van den Broek klachten op?
Van de klachten over Dirk van den Broek wordt 35% opgelost. In totaal zijn 758 van de 2.122 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Dirk van den Broek?
De meest voorkomende klachten over Dirk van den Broek gaan over Supermarkten. In de afgelopen 12 maanden zijn 25 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met Dirk van den Broek?
U kunt contact opnemen met Dirk van den Broek via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Dirk van den Broek?
Dirk van den Broek heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 641 beoordelingen.
Is Dirk van den Broek betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Dirk van den Broek een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10 uit 641 beoordelingen en een oplospercentage van 35% over 2.122 klachten. Of Dirk van den Broek betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Dirk van den Broek?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Dirk van den Broek niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Een groot succes scan en go,nou niet echt.lange rij voor de enig geopende kassa engeen mens bij de scan.als je dan vraagt om een kassa te openen doen ze net of je gek bent.bij verschillende vestigngen van dirk meegemaakt maar... Lees meer
Hallo, vanmorgen boodschappen gaan doen (zoals elke zaterdagochtend) bij Dirk Leidschenveen. Sinds een tijd zelfscanpistol mee en alles zelf scannen. Vanmorgen controle en er bleek een product niet gescand te zijn. 3 bruine pistoletjes te waarden van (3× 0,25) €0,75... Lees meer
Zaterdag, 26 november, ben ik gevallen over een onbeheerd transport karretje waar normaal vlees en vleeswaren mee worden getransporteerd. Melding gemaakt bij de kassière en toen is de manager er bij geroepen. ( Een jonge man).
Nu heb... Lees meer
Goedendag,
In de folder staat dat de nescafe koffie in de aanbieding is voor €2,99. Echter ben ik al sinds gisteren opzoek naar de koffie. De koffie was gisteren al binnen 30 minuten uitverkocht. Ik heb letterlijk alle filialen in de... Lees meer
De Nescafe gold was in de aandoening. Ik moet 11 km fietsen en om 8.20 uur was ik in de winkel. Deze ging om 8.00 uur open. Alles was al uitverkocht. Om 8.00 uur gingen massa's mensen in blauwe kledij... Lees meer
Vanmorgen om 8.30 uur is de Nescafé pot voor €2,99 geheel uitverkocht.
Niet alleen in Zoetermeer maar ook in Leidschenveen Den Haag.
Wanneer nieuwe lading komt weet men niet.
Dit is geen goeie reclame mensen lopen te mopperen en de medewerkers worden... Lees meer
Ik had 15 dezelfde producten welke je in de tas kon tellen die op de balie stond. Mw stond erop dat ik ze er één voor één uithaalde en ze ging ze één voor één scannen. Ik zei waarom doe... Lees meer
Iedere keer staan artikelen in het krantje.
Die zeer aantrekkelijke zijn.
Zo als vandaag bistro baguettes voor 99 cent.
En als je vraagt waar ze zijn.
Is het antwoord niet binnen gekomen.
Vaak gemeld aan het hoofd kantoor.
Maar dan krijg je terug sorry voor het... Lees meer
Ik vind dat uw personeel zeer klant onvriendelijk is. Aanbieding Affligem bier 6 flesjes nu €5,99 kassa slaat € 7,98 weekend verwenner.staat erbij . Mevrouw bij de servicebalie zegt alleen weekend aanbieding tot 3 keer toe, maar dat staat er... Lees meer