Klacht: nog steeds niet ontvangen artikel

Thos Aders op 26 april 2012 over Dimass in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dimass
Status Open
Datum 26 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin maart heb ik via groupon een keukenmachine die binnen 2 weken geleverd zou worden.
In de 3e week ben ik begonnen met bellen naar groupon die mij verzekerde dat het apparaat waarschijnlijk voor het eind van de week bezorgd zou worden.
Na nog een serie telefoontjes kreeg ik uiteindelijk het telefoonnummer van Dimass. Die wisten eerst niet waar ik het over had. Een dag later wel en zou zeer spoedig geleverd worden. We zijn nu 2 maanden verder en ik heb nog niets ontvangen. Bij groupon wisten ze me te vertellen dat hij vandaag of morgen geleverd zou worden.
Ik hoop dat deze belofte nu wel waar gemaakt gaat worden, maar zoals men zegt: eerst zien en dan geloven.

Dit was eens maar NOOIT meer

Gewenste Oplossing:

levering van een deugdelijk artikel

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten