Klacht: vast aan een jaarcontract

fvdw op 03 januari 2013 over Digitenne in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Digitenne
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 3 januari 2013

Een klant van Digitenne uit zijn onvrede over de verplichte jaarcontracten, in tegenstelling tot andere aanbieders zoals ZIGGO en UPC, waar maandelijkse opzegging mogelijk is. Daarnaast ervaart hij slechte ontvangst en is hij niet bereid te betalen voor een slechte beeldkwaliteit.

Mijn Klacht:

Ik vind het belachelijk dat je bij KPN verplicht een jaarcontract hebt op digitenne en daarna pas kan opzeggen. Dit is niet het geval bij ZIGGO EN UPC en andere kabelaars. Daar kun je per maand opzeggen. Ik dacht dat de wet daarin gewijzigd was.
Ik heb zeer slechte ontvangst en ik ben niet van plan te betalen voor slecht beeld

Gewenste Oplossing:

direct opzeggen van het abonnement per maand

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM