Klacht: opzeggen ( bijna) onmogelijk

famveerman op 08 februari 2014 over Digitenne in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Digitenne
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 8 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer sinds 4-11-2013 mijn abonnementAbonneenummer 5376943384 voor Digitenne op te zeggen. Na een heel jaar te hebben afgenomen, stap ik over op een kabelprovider. Na ontvangst van de bevestigingsmail gebeurde er….. niets.
21-12-2013 telefonisch geprobeerd. Een uiterst vriendelijke dame vertelde mij dat er altijd eerst telefonisch contact wordt opgenomen na een opzegging!! De eerstvolgende opzegging is dus per 21-12-2013, maar de afspraak voor het ophalen van de decoders kon wel gelijk worden gemaakt. 21-01-2014 is de hele handel keurig opgehaald. Wat schetst mijn verbazing? er wordt wéér €33,= van mijn rekening afgeschreven!!! Wederom 04-02-2014 gebeld met kpn, kunnen afspreken dat er €17,50 wordt teruggestort op mijn rekening.

Ik heb dus onderhand 3 en een halve maand geen gebruik gemaakt van digitenne, een opzegging per 04-11-2013 die nooit is doorgekomen en 2 en een halve maand teveel betaald doordat kpn zijn zaakjes niet op orde heeft!

Gewenste Oplossing:

Ik ben van mening dat de maanden December, Januari en februari in zijn geheel dienen te worden teruggestort.
Ik heb immers bewijs dat ik reeds 04-11-2013 heb opgezegd?
Deze bevestigingsmail van kpn is nog steeds in mijn bezit.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM