Klacht: De zenders ned 1, 2, en 3 en Rijnmond werken niet of niet goed

Loek Dijkstra op 23 maart 2022 over Digitenne in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Digitenne
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 23 maart 2022

Een klant van Digitenne ervaart regelmatig problemen met de ontvangst van de zenders NED 1, 2 en 3, evenals Rijnmond. De storingen zijn onvoorspelbaar; soms werkt de ontvangst enkele dagen goed, maar dan keert de storing weer terug.

Mijn Klacht:

Regelmatig vallen de boven genoemde zenders uit of hebben een slechte ontvangst, soms gaat het een paar dagen goed en dan is in eens de storing er weer.

Gewenste Oplossing:

Wil heel graag een tweede toestel aansluiten op op de bestaande interactieve TV van beneden, het toestel met Digitenne staat op de eerste verdieping.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM