Klacht: Lekkende fles

Swaamie op 09 november 2017 over Difrax in de categorie Kinderen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Difrax
Categorie Kinderen
Status Open
Datum 9 november 2017

Een klant van Difrax ervaart problemen met een knalroze fles die voortdurend lekt, ondanks het vervangen van de ventieltjes. Dit leidt tot frustratie, aangezien de inhoud steeds op de omgeving terechtkomt. De klant had eerder neutrale flessen en had gehoopt op een positieve ervaring met de nieuwe kleur.

Mijn Klacht:

Wij hadden eerst neutrale witte flessen. Nu ons meisje is geboren vonden we het leuk om een knalroze fles te hebben. Alleen blijft deze steeds maar weer lekken. Maakt niet uit wat we proberen .. 2x toe nieuwe ventieltjes erin gekocht maar mocht helaas niet baten. Erg jammer dus want alles zit onder het water of melk.

Gewenste Oplossing:

Als er een compleet nieuwe wordt opgestuurd. De flessen zijn naar mijn mening al duur zat en dan over de ventieltjes en spenen nog niet gesproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Difrax

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Difrax nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM