Klacht: Lekkende fles

Maaike32 op 12 juli 2016 over Difrax in de categorie Kinderen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Difrax
Categorie Kinderen
Status Open
Datum 12 juli 2016

Een consument heeft een fles van het merk Difrax aangeschaft die aanvankelijk een klein beetje lekte. Na enkele weken gebruik verergert het probleem, waardoor de consument regelmatig de kleding van haar zoontje moet vervangen.

Mijn Klacht:

Ik heb voor een paar weken terug de s fles natural gekocht.
In het begin lekte die een klein beetje. Dit was ik wel gewend want mijn andere flessen lekten ook iets.
Maar nu ik hem een paar weken gebruik, begint die steeds meer te lekken. Zelf zo erg dat ik vaak mijn zoontje een ander shirt aan moet doen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik een andere fles zou kunnen krijgen, en anders mijn geld terug.

Bericht van

9 jaren geleden - vervelend dat je een kl;acht hebt. Zou je het contactformulier willen invullen, dan helpen we je verder. http://nl-nl.difrax.com/contactformulier.html

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM