Klacht: Asociaal rijgedrag

a3bosman op 13 juli 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DHL
Status Open
Datum 13 juli 2014

Een klager meldt asociaal rijgedrag van een DHL-bus met kenteken BT-PS-77 op de Oude Rijn A2. De bus zou zich op een ongepaste manier hebben gevoegd in het verkeer, over een doorgetrokken streep zijn gereden en via de vluchtstrook zijn ingevoegd, alles met een te hoge snelheid gezien de verkeersomstandigheden.

Mijn Klacht:

Asociaal rijgedrag van DHL bus met kenteken BT-PS-77.
Locatie: Oude Rijn A2 (vanaf Amsterdam) naar A12 (Arnhem). Afrit 17 stond vannochtend vol met verkeer. DHL bus voegt op het laatst in, rijdt even later over een doorgetrokken streep heen en voegt weer in via de vluchtstrook. Dit alles met een te grote snelheid qua omstandigheden (veel verkeer en slecht weer).

Gewenste Oplossing:

Wanneer de desbetreffende chauffeur hier op wordt aangesproken. Er van uitgaande dat DHL dit soort rijgedrag niet als visitekaartje ziet voor hun bedrijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM