Klacht: Opzeggen Lijkt Onmogelijk

lori2wrght op 08 september 2013 over Dental Complete Pro Nederland in de categorie Tandartsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tandartsen
Status Open
Datum 8 september 2013

Een klant van Dental Complete Pro Nederland ervaart problemen met het opzeggen van een abonnement. Na het ontvangen van een proefpakket ontvangt de klant ongevraagd dure pakketten en kan de klantenservice niet telefonisch bereikt worden. Bovendien wordt het e-mailadres van de klant niet herkend bij het inloggen op de website.

Mijn Klacht:

Na het ontvangen van een proefpakket krijg ik opeens ongevraagd dure paketten toegezonden. Op de een of andere manier is de klantenservice telefonisch niet berijkbaar en wordt mijn e-mailadres niet herkent voor het inloggen op de site.

Gewenste Oplossing:

Dat de nazendingen per direct stoppen, het geld terug van de eerste nazending en het adres waar ik de nazending naar terug kan sturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dental Complete Pro Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dental Complete Pro Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM