Klacht: Ongeoorloofd €59,99 van mijn rekening afgeschreven.

Dutchpie op 20 juli 2013 over Dental Complete Pro Nederland in de categorie Tandartsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

22-07-2013 klant retouradres gemaild. Als wij het pakket retour hebben ontvangen storneren wij.

Categorie Tandartsen
Status Opgelost
Datum 20 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

proefpakketje besteld, met iDeal verzendkosten van €3,99 betaald, komt er een tweede pakket mee en een paar dagen naderhand wordt er €59,99 van mijn rekening afgeschreven, zonder toestemming van mij!

Gewenste Oplossing:

Ik heb ze meteen een mail gestuurd, omdat ik ook verplicht wordt om 15cent per minuut te betalen en dat vertik ik.

Plaats, 20 juli 2013

Geachte Heer/Mevrouw,

Ik zal heel kort en duidelijk zijn in deze e-mail om ellenlange communicatievormen te voorkomen.

Ik heb bij U een proefpakketje besteld en een éénmalige machtiging afgegeven om de verzendkosten van €3,99 af te schrijven.
Vervolgens machtigt U zichzelf om van mijn rekening €59,99 af te schrijven waar ik U helemaal geen toestemming voor heb gegeven. Ik geef U daarom de gelegenheid om het bedrag van €59,99 binnen 5 werkdagen na datum van deze e-mail op mijn rekening te retourneren. Gebeurt dat niet, dan stelt U mij in de gelegenheid om aangifte te doen bij de politie van diefstal en oplichting.

Let wel dat ik sowieso mijn geld altijd terugkrijg!

U krijgt Uw toegezonden pakketje weer terug, zodra bij mij op de rekening het bedrag van €59,99 is teruggestort.

Hoogachtend,

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dental Complete Pro Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dental Complete Pro Nederland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dental Complete Pro Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dental Complete Pro Nederland

Heeft op 22 juli 2013 om 09:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

22-07-2013 klant retouradres gemaild. Als wij het pakket retour hebben ontvangen storneren wij.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Dental Complete Pro Nederland beoordeeld.

Dutchpie

Heeft op 24 juli 2013 om 08:29 geantwoord

Het bedrijf gaat er vanuit dat de klant het niet begrepen heeft dat het hier om een abonnement service gaat. Persoonlijk vind ik dat ik ergens in toe gedwongen ben. Als er niet oplettende klanten zijn (zoals bejaarde mensen), dan profiteert een bedrijf als Dental Complete van hun onoplettendheid. Daarnaast wordt ik verzocht om als eerset het pakketje naar Dental Complete te versturen, terwijl er bij mij wel eerst een bedrag van de rekening werd gehaald. Het versturen van het pakketje is niet kosteloos, je wordt ook hier verplicht om de verzendkosten te betalen. Al om al, de verzendkosten van €3,99 van het proefpakketje is nu opgelopen naar €7,98 verzendkosten + het bellen van een 0900 betaalservice. Voor mij dus witte tanden met een zwart randje...bah!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM