Klacht: dental complete pro

jannymedema op 05 juni 2013 over Dental Complete Pro Nederland in de categorie Tandartsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

11-06-2013 Klant retouradres gemaild. Zodra wij het pakket retour hebben ontvangen storneren wij.

Categorie Tandartsen
Status Opgelost
Datum 5 juni 2013

Een klant van Dental Complete Pro Nederland ontving een proefpakket, maar ontdekte dat er 59,99 euro van zijn rekening was afgeschreven. Na het opzeggen van de service en het verzoek om terugbetaling, merkte de klant op dat er geen retouradres op het pakket stond, alleen een e-mailadres, wat hij als onacceptabel beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb een proefpakketje ontvangen maar tot mijn verbazing is het al 59.99 euro van mijn rekening afgehouden.
Ik heb het nu gelijk opgezegd.Ik heb direct een mail gestuurd dat ik het geld terug wil hebben en dat ik het pakje terug stuur.tot mijn verbazing kan ik op het pakketje geen retour adres gevonden alleen een mail adres dit is toch schandalig.

Gewenste Oplossing:

geen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dental Complete Pro Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dental Complete Pro Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dental Complete Pro Nederland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dental Complete Pro Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dental Complete Pro Nederland

Heeft op 11 juni 2013 om 12:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

11-06-2013 Klant retouradres gemaild. Zodra wij het pakket retour hebben ontvangen storneren wij.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM