Klacht: Ik moet alles zelf regelen en krijg weinig tot geen hulp

Ingrid M. op 28 mei 2024 over Dela in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dela has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Dela
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 28 mei 2024

De klager ervaart een gebrek aan ondersteuning van Dela bij het regelen van de uitvaart. Hij moet zelf verschillende taken uitvoeren, zoals het maken van de kaart, het regelen van postverzending, het meenemen van een vaas en foto, en het opstellen van een draaiboek en online omgeving. Dit heeft geleid tot aanzienlijke stress voor de klager.

Mijn Klacht:

Zelf de kaart moeten maken
Zelf de postverzending moeten regelen
Donderdag is de dag van de uitvaart ik moet zelf een loodzware vaas meebrengen evenals de foto die op de kist moet komen. Ik moet zelf het draaiboek maken
Ik moet zelf de online omgeving, sprekers foto’s muziek invullen.
Ik heb in tijden niet zo’n stress gehad.

Gewenste Oplossing:

Dat ik voordat alles mis zal gaan gebeld wordt (uitvaartcontact belt niet terug en Dela zelf daar is iedereen in gesprek en daar moet ik ‘op een later tijdstip’ naar terugbellen) en dat mij uitgelegd wordt hoe die online omgeving werkt vooral de muziek.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dela over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Ingrid M.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM