Klacht: Niet voldoende bestelling

TitaniaMF op 13 januari 2021 over Deals500 in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Deals500
Status Open
Datum 13 januari 2021

Een klant van Deals500 heeft een levitatiepot besteld ter waarde van meer dan 30 euro, maar ontving in plaats daarvan een klein porseleinen kunspotje van slechts 1 euro. De klant is boos over de verkeerde levering en de lange bezorgtijd, en eist een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb een levitatiepot besteld voor boven 30€ maar ik heb een erg klein porcelein kunspot gekrijgen, wat kost is 1€, ik ben erg boos. Postbezorg was erg lang ook. Ik wil mij geld terug!

Gewenste Oplossing:

Ik ben helemal niet tevreden met dit bestelling, is niet correct!!! Anders kwam niet mijn bestelling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM