Klacht: Kerstboom besteld, nooit ontvangen

Angelique C op 20 december 2020 over Deals500 in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Deals500
Status Open
Datum 20 december 2020

Een klant heeft op 9 december een kerstboom besteld bij Deals500 voor 35 euro, met de belofte van levering de volgende dag. Tot op heden heeft de klant de kerstboom niet ontvangen en maakt zich zorgen dat dit ook niet meer zal gebeuren, ondanks dat de betaling al is gedaan.

Mijn Klacht:

Op 9 december een kerstboom besteld voor 35 euro. Zou de volgende dag geleverd worden. Tot heden nog steeds niks ontvangen. Gezien de reacties hier zal dat ook nooit gebeuren. Wel betaald.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Deals500

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Deals500 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Angelique C
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM