Klacht: Structurele problemen met de krantbezorging

Anke Wessem op 24 oktober 2026 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Telegraaf klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 24 oktober 2026

Er zijn herhaaldelijk problemen met de bezorging van de krant, waarbij deze op vrijdag vaak te laat en op zaterdag helemaal niet wordt geleverd. Ondanks contact met de Telegraaf blijft een concrete oplossing uit, wat leidt tot frustratie bij de klager. Daarnaast wordt de ontvangen compensatie als onvoldoende ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb herhaaldelijk problemen ondervonden met de bezorging van mijn krant. Op vrijdag ontvang ik de krant vaak te laat en op zaterdag helemaal niet. Ik heb contact opgenomen met de Telegraaf, maar de reactie was dat ze het doorgeven zonder enige concrete oplossing. Dit terugkerende probleem leidt tot frustratie en ik vind dat ik onvoldoende compensatie ontvang voor het ongemak.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een daadwerkelijke compensatie, zodat ik de krant alsnog kan kopen ter waarde van ongeveer zes euro.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Telegraaf

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM