Mijn Klacht:
Mijn eerdere klacht over de Telegraaf, werd afgedaan met excuses, en of ik maar wilde bellen met de Telegraaf. Dat had ik natuurlijk al gedaan, maar daar werd ik niet verder geholpen. De Telegraaf heeft de klacht op “Opgelost” gezet, maar dat is niet waar. (
De klacht is niet opgelost, sterker ik kreeg een aanmaning, of ik even wilde betalen.
Ik ben op de markt een proefabonnement aangegeven voor een half jaar op de Telegraaf. De kosten daarvan waren ongeveer 10,- per maand. Daarbij is mij toegezegd dat ik te allen tijden het abonnement kon opzeggen,
Omdat we er niet aan toe komen om de krant te lezen, wilde ik dus het abonnement opzeggen.
Op zich ging dat prima, echter het proefabonnement werd per de originele datum (6 maanden) opgezegd, en niet per direct. Bij nabellen blijkt dat dat ook niet kan volgens de helpdesk.
Mij is dat echter wel expliciet toegezegd op de markt door de verkoopster. (als antwoord op mijn expliciete vraag of dat mogelijk was).
Gewenste Oplossing:
Restitutie van mijn proefabonnementsgeld en stopzetting van de levering van de krant.

