Klacht: Nooit lid worden!

Mariette82 op 03 augustus 2017 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 augustus 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Mossel, Vriendelijk bedankt voor uw bericht en onze excuses voor dit ongemak. Wij vinden het jammer om te horen dat dit zo gegaan is. Wij hebben uw account bekeken en kunnen zien dat er een herinnering en een...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 3 augustus 2017

Een klant van de Telegraaf uit zijn onvrede over de communicatie en service van het bedrijf. Na een ongevraagde verlenging van zijn abonnement zonder aanbieding, ontving hij een nota terwijl hij eerder een terugbetaling had gedaan. Ondanks zijn pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, ervaart hij geen oplossing en heeft hij geen herinnering ontvangen over de verlenging.

Mijn Klacht:

Telegraaf stuurt linea recta een nota door naar plaggenmars. Ik had in juni het bedrag terug gestort omdat het bedrag ineens hoger was. Bleek dat mijn abo verlengd was maar zonder aanbieding. Vorige jaar plat gebeld om klant re worden.

En het wordt nog vreemder. Ze zeggen dat ze een herinnering hebben gestuurd maar ik heb geen enkele herinnering ontvangen. Het is gewoonweg onwaar! (Alles gecontroleerd)

Gebeld met de klantenservice maar er wordt niets voor je gedaan. Altijd netjes betaald verder.

Ongelofelijk hoe dit bedrijf met klanten omgaat.

Gewenste Oplossing:

Per directe opzegging.
Ik wil dat mijn dossier bij plaggemars gesloten wordt en geen extra incassokosten betalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 03 augustus 2017 om 10:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Mossel,

Vriendelijk bedankt voor uw bericht en onze excuses voor dit ongemak.
Wij vinden het jammer om te horen dat dit zo gegaan is.
Wij hebben uw account bekeken en kunnen zien dat er een herinnering en een sommatie is verstuurd naar het door u opgegeven e-mailadres.
Voor de afhandeling met Plaggemars kunt u het beste contact opnemen met hen. Mijn collega's zullen met u contact opnemen betreffende uw opzegging.
Indien er nog vragen zijn dan horen wij dit graag van u.

Met vriendelijke groet,

MN ~Webcare Team

Bericht van Telegraaf

8 jaren geleden - Geachte mevrouw Mossel, Wat jammer dat u dit zo ervaart. Zoals u al aangeeft kunnen wij zien dat dit wel verstuurd is via ons systeem. Het gebeurt echter vaak dat deze in de ongewenste emailbox belanden, maar hier hebben wij geen zicht op. Het e-mailadres wat gebruikt is is hetzelfde als het e-mailadres wat u hier gebruikt. Daarmee hebben wij ons aan de verplichtingen voldaan om u hierover te informeren. Wij vinden het uiteraard erg spijtig dat u bij ons weg gaat, maar helaas kunnen wij niets meer voor u doen hierin. De verdere afhandeling zal door Plaggemars worden geregeld. In ieder geval bedankt voor de tijd dat u met ons heeft meegelezen. Met vriendelijke groet, MN ~Webcare Team

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Telegraaf, voor de 100e keer. Ik heb geen mail gehad. Graag zie ik bewijs tegemoet. Ik heb mijn mail doorgespit, ook de ongewenste mail maar geen mail. (Zoals meerdere keren aangegeven)

Mariette82

Heeft op 03 augustus 2017 om 13:32 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Geen oplossing. Telegraaf blijft leugens verspreiden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM