Klacht: Krant weer nat

A. van der Laan op 11 november 2018 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 november 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Van der Laan, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het vervelend om te vernemen dat de krant niet goed door de brievenbus is gedaan waardoor deze nat is geworden. Onze excuses voor het ongemak. Uw melding hebben...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 11 november 2018

Een abonnee van de Telegraaf heeft herhaaldelijk geklaagd over het ontvangen van een natte krant, ondanks beloftes van het bedrijf dat het probleem zou worden opgelost. Na meerdere klachten en een aangetekende brief, bleef de situatie aanhouden, wat leidde tot frustratie bij de abonnee, die vindt dat de bezorger de krant beter kan plaatsen om schade te voorkomen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vorig jaar 4x hier een klacht neergezet dat ik ieder morgen de krant nat ontvang. Telegraaf beloofde mij iedere keer dat het opgelost zou worden. Heb toen zelf nog een aangetekende brief gestuurd naar telegraaf. Op die brief belde een mevrouw en die zei nu heeft het geen zin want het is zomer, ik bel u begin oktober. Nou werd het oktober en de eerst zeik natte krant ontvangen. Die mevrouw heeft niet terug gebeld. Dus ik gebeld dat ik niet weer een hele winter een natte krant wil hebben. Want ik betaal dus voor iets wat ik niet lees. En het is toch te gek dat de bezorger de krant niet een stukje verder de bus in kan duwen daarnaast heb ik een brievenbus die een klep heeft waardoor de bezorger de krant er in kan leggen. Hele aardig mevrouw en ze zou het doorgeven en ze maakte er een ernstige klacht van. Maar er gebeurt nu precies wat er vorig jaar en begin dit jaar gebeurde, een paar dagen gaat het goed en dan duwt de bezorger de krant niet door en is die weer nat. Dus zaterdag editie was weer zeiknat. Helaas ben ik een twee jarige contract aangegaan omdat de 23 jaar die ik daarvoor een abonnement had prima zijn gegaan. Dus ik kan pas van mijn abonnement af in augustus. Dus ik betaal weer een hele winter voor een krant die ik niet kan lezen. Ik snap niet dat de bezorger de krant niet helemaal de brievenbus in kan schuiven. Daarnaast snap ik niet waarom de Telegraaf die probleem niet kan oplossen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn krant droog bezorgd krijg zodat ik hem kan lezen. Wat de bedoeling is van een krant.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 12 november 2018 om 10:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Van der Laan,

Hartelijk dank voor uw bericht.

Wij vinden het vervelend om te vernemen dat de krant niet goed door de brievenbus is gedaan waardoor deze nat is geworden. Onze excuses voor het ongemak.

Uw melding hebben wij doorgezet naar de bezorgdienst. Er wordt zorg voor gedragen dat de bezorging dit nu na behoren oppakt.

Uw abonnement bied de mogelijkheid om de krant - op dagen dat u deze niet ontvangt of beschadigd- digitaal te lezen op een PC, tablet of smartphone. Op deze manier blijft u altijd op de hoogte van het allerlaatste nieuws.

Mocht u onverhoopt nogmaals problemen ondervinden met de bezorging, dan kunt u dit rechtstreeks bij ons te melden via telefoonnummer 088-8248241 of via www.mijnmedia.nlbezorgklacht.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

BC-WebCare Team

A. van der Laan

Heeft op 12 november 2018 om 11:43 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit is het standaard antwoordt van telegraaf. Dit hoor ik nu al voor de vijftiende keer. Wij geven het door aan de bezorgdienst. Krant wordt paar dagen goed bezorgd. Krant wordt zeiknat bezorgd. Ik bel , wij geven het door etc etc. En een krant achter een computer lezen vindt ik geen pretje. Daarom heb ik geen abonnement op de papieren versie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM