Klacht: Herhaaldelijk geen krant ontvangen ondanks abonnement

klager8d951f30 op 10 oktober 2026 over de Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 oktober 2026

Er is herhaaldelijk geen krant ontvangen door een abonnee van de Telegraaf, ondanks betaling voor het abonnement. Dit is nu de derde keer dat de krant niet is bezorgd, wat leidt tot frustratie. Daarnaast heeft de abonnee geen reactie ontvangen van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik heb op 10 oktober voor de derde keer geen krant ontvangen, terwijl ik een abonnement heb en hiervoor betaal. Dit is zeer frustrerend, vooral omdat ik geen reactie heb gekregen van de klantenservice van de Telegraaf. Ik verwacht dat mijn krant op tijd en zoals afgesproken wordt bezorgd.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de krant alsnog wordt bezorgd en dat dit probleem wordt opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over de Telegraaf

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM