Klacht: Klacht over structurele te late bezorging van de krant

JCJ op 12 oktober 2026 over de Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 12 oktober 2026

Een abonnee van De Telegraaf ervaart herhaaldelijk problemen met de tijdige bezorging van de krant. Ondanks meerdere klachten aan Mediahuis Nederland, wordt aangegeven dat het tekort aan bezorgers de oorzaak is van de vertragingen. De abonnee vindt dit onacceptabel, vooral omdat het abonnementsgeld tijdig wordt betaald.

Mijn Klacht:

Ik ben abonnee van De Telegraaf en ervaar dat de krant structureel te laat wordt bezorgd. Ondanks meerdere telefonische en schriftelijke klachten aan Mediahuis Nederland, wordt mijn klacht afgedaan met de opmerking dat zij er niet in slagen om de krant op tijd te leveren door een tekort aan bezorgers. Dit is onacceptabel, aangezien ik maandelijks mijn abonnementsgeld op tijd betaal en verwacht dat de krant op tijd wordt bezorgd.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om tijdige bezorging van de krant of een gedeeltelijke terugbetaling van mijn abonnementsgeld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over de Telegraaf

Reactie van de melder van de klacht JCJ

7 dagen geleden - Slechte be- en afhandeling. Het gegeven dat de krant al maandenlang structureel niet op tijd bezorgd wordt, doet men af met de opmerking dat zij een probleem hebben met heb vinden en aannemen van (voldoende) bezorgers. Ik ben van mening dat dit argument niet steekhoudend is, om dat ik met de Telegraaf een overeenkomst gesloten heb, waarbij men zich verplicht op dagelijks (m.u.v. de zondag) volgens afspraak op een afgesproken tijd een krant te bezorgen. Daarvoor betaal ik maandelijks mijn abonnementsgeld.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM