Klacht: betalingen en bezorging

mevrouw van Gorcum op 28 februari 2019 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 maart 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw van Gorkum, Hartelijk dank voor uw bericht. vervelend dan levering van de krant bij u stopgezet. Wij hebben dit voor u nagekeken en er staan inderdaad nog 2 betalingen open. Mocht u dit intussen hebben overgemaakt en bij...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 28 februari 2019

Een abonnee van De Telegraaf ervaart problemen met betalingen en de bezorging van de krant na het afsluiten van een nieuw abonnement in juli 2018. Ondanks het doorgeven van een nieuw adres en bankgegevens, werden betalingen van een oud banknummer afgeschreven en werd de krant op het verkeerde adres bezorgd. Na contact met de klantenservice kreeg de abonnee te horen dat de fouten zijn schuld waren, wat leidde tot incassokosten en een verzoek om achterstanden te betalen. Het probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in juli 2018 een nieuw abonnement op de telegraaf gesloten. Ik was alwel aan het verhuizen Woonde tijdelijk op een kamer’ dus mijn juiste adres kon ik nog niet doorgeven. Ook mijn bankgegevens ]ou ik later doorgeven. Zodra ik dat had zou ik dat doorgeven en was het abonnement een feit. Ik heb mijn adres doorgegeven en wat blijkt nu Men heeft mijn oude banknummer gebruikt om gelden af te schrijven, de krant op het onjuiste adres bezorgd )anderen hebben heerlijk onbezorgd de krant gelezen. Toen ik belde kreeg ik te horen dat het mijn fout was. Ik moest twee maanden betalen, heb daar ook incassokosten over gekregen. Maar als ik 2 maanden direct betaalde zou alles rechtgezet worden. Zo gezegd zo gedaan. Nu komen ze )jullie administratie) dat ik achterstanden heb en de incassokosten moet betalen. Anders geen krant. Overigens bezorgen ze nog elke dag de krant op mijn huidig adres en op het andere adres (dus 2x). Ik wordt eigenlijk best nijdig. Jullie maken fouten en ik kan ze betalen. Begrijp best dat jullie abonnementen nodig hebben maar om dan zo tekeer te gaan. Maar goed kranten genoeg.

Gewenste Oplossing:

Gewoon mijn abonnement betalen (wat ik automatisch doe) en bezorgd krijgen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 01 maart 2019 om 11:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw van Gorkum,

Hartelijk dank voor uw bericht. vervelend dan levering van de krant bij u stopgezet. Wij hebben dit voor u nagekeken en er staan inderdaad nog 2 betalingen open. Mocht u dit intussen hebben overgemaakt en bij ons verwerkt dan kunnen wij de levering van de krant mogelijk weer herstellen. Hiervoor kunt u contact opnemen met onze klantenservice via 0888248242.

wij vertrouwen erop u hierbij voldoende te hebben geinformeerd.

Met vriendelijke groeten,

BR webcare team

mevrouw van Gorcum

Heeft op 01 maart 2019 om 11:45 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Voor zover ik weet staan alleen de kosten van het incassobureau open. Ik ga dat dus niet betalen want het is jullie fout geweest niet van mij. Jullie schrijven de bedragen af van een rekening waar ik geen toestemming voor heb gegeven. Bovendien bezorgen jullie de krant op een adres dat ik niet aangegeven heb!!!!
Ik hoef een krant die zulke fratsen uithaalt niet echt. Boevendienwas mij beloofd dat wanneer ik het abonnement 2 keer betaalde terwijl ik nog geen krant ontvangen had die incassokosten niet hoefde te betalen. Dus nee ik ben niet blij met de oplossing. Ik wil gewoon die incassokosten niet. Ullie administratie maakt stomme fouten. Sorry ik ga niet akkoord met de geboden oplossing. Er is gewoon niets verandert.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM