Mijn Klacht:
Ik ben in het winkelcentrum aangesproken of ik een abonnement wilde op de telegraaf Er werd mij verteld dat het voor minimaal 3 maanden was en daarna per maand opzegbaar. Ik heb het abonnement nu opgezegd en zag tot mijn verbazing dat ik een abonnement voor 3 jaar heb afgesloten.
Welke idioot neemt een abonnement voor 3 jaar op een krant. Dit verwacht je toch niet. Geen formulier met doordruk gekregen maar moest tekenen op een tablet. Ik vind dit een onbeschofte manier van mensen besodemieteren.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon van het abonnement af zoals afgesproken dat het voor minimaal 3 maanden zou zijn. Afgesloten op 20 november abonnement loopt dus in mijn ogen tot 20 februari. Uiterlijk lid tot maart.2019


