Klacht: Klacht over onterechte aanmaning en slechte service

klagered8a4470 op 22 augustus 2026 over Datablaster AG in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 22 augustus 2026

Een klant van Datablaster AG uit zijn onvrede over een onterechte aanmaning van een advocatenkantoor voor een bedrag van 170 euro. De klant had zich aangemeld in de verwachting ontzorgd te worden, maar heeft geen resultaten ervaren en is teleurgesteld over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb me aangemeld bij Datablaster AG in de veronderstelling dat ik ontzorgd zou worden. Tot mijn grote teleurstelling heb ik geen enkel resultaat gemerkt. In plaats daarvan ontvang ik nu een aanmaning van een advocatenkantoor voor een bedrag van 170 euro. Dit vind ik onterecht, aangezien er geen service is geleverd. Ik ben erg ontevreden over deze gang van zaken.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om alle contacten met mij te verbreken en de kosten te kwijtschelden.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Datablaster AG

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Datablaster AG

Reactie van de melder van de klacht klagered8a4470

14 uur geleden - Beloven resultaten die niet waargemaakt worden en sturen rekening die nergens op slaat! Gevolgd door aanmaningen

Alle klachten die gemeld zijn door klagered8a4470
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM