Mijn Klacht:
Om te beginnen wat een kutt reis zeg en wat een kutt personeel van Turkish airlines.
In de vlucht kreeg ik last van krampen en voelde me niet lekker.
Al eerder had ik gevraagd wat de beenruimte is en ze zeiden het is 79cm.
Nou totaal geen 79cm. enkel het kots zakje in het vliegtuig is je beenruimte. Ik kan niet 12 uren lang zo stijf zitten. Zelfs mijn man heeft last die heeft geen lichamelijke problemen.
Aantal keren heb ik gevraagd ergens anders te kunnen zitten. Want er waren veel lege plekken. Eindstand na schreeuwen en amok maken kon er een andere plek komen.
De terug reis ga ik niet zo volhouden.
Ik zit met artrose, botsplinters en slijmbeurs ontsteking. Als ik dit wist was ik uiteraard nooit gegaan met turkish airlines.
Dit heb ik niet meegemaakt met KLM of andere maatschappijen.
En dan kom je in het hotel.
Je mocht 3 opties invullen en geen 1 heb ik ervan gekregen. En het eten is zo slecht dat ik een simpel broodje kaas wil wat ze wel hebben maar niet willen geven terwijl het hotel waar ik vorige jaar was alles doet om het goed te doen. Het water heeft te veel gloor. Hier hou ik niet van zelf kom ik uit Jakarta. Dus wat is de optie nu dan!
Ook mijn hotel kamer is niet wat ik gevraagd had. En buiten om dat het Nederlandse volk lekker alles bezet houd vroeg in de ochtend en de hele dag blijven zitten en geen plaats voor andere maken.
Voor brood hebben ze alleen kan meer niet. Maar als ik een sandwich bestel is er wel kaas.
En ik ontbijt hier niet dus heel graag wil ik mijn geld daar voor terug!
Ik loop in het hotel tot de 3de etage en ik zit in een rolstoel
Nederland geeft niks om je gezondheid. Ik ben erg ziek en ze .
doen geen moeite om een betere vlucht te krijgen of mijn geld terug. Sorry dat ik u moet lastig vallen maar dot is niet menselijk
Gewenste Oplossing:
Geld terug van ontbijt.
Betere plekken vliegtuig

