Klacht: vlucht corendon cai 707 bodrum amsterdam 2 juni

pauloomen op 05 juni 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 5 juni 2013

Een reiziger heeft ernstige klachten over de behandeling door Corendon tijdens een vertraagde vlucht van Bodrum naar Amsterdam op 2 juni. Passagiers werden gedurende 26 uur zonder informatie in de kou gelaten, en de communicatie met het personeel was problematisch, aangezien de aanwezige medewerker geen Engels sprak. De situatie werd verergerd door de aanwezigheid van kwetsbare reizigers, waaronder ouderen en mensen met medische aandoeningen, die niet bij hun medicatie konden komen.

Mijn Klacht:

ongelofelijk hoe wij zijn behandeld door corendon, kijk vertraging kan altijd voorkomen als je vliegt, dat staat ook zo omschreven in de voorwaarden maar mensen 26 uur er over laten doen zonder maar ook iets te laten weten waar we aan toe zijn is schandalig. wij waren met een heel vliegtuig aan pasagiers van 12 uur s’nachts tot 10 uur in de ochtend aan ons lot overgelaten.
toen er eindeijk iemand van corendon kwam bleek deze jongen geen word engels te spreken alleen turks. dan weer uitchecken en met een bus en een boot?????? naar een hotel voor 3 uur gebracht en dan weer naar het vliegveld. waar we uiteidelijk om 21:00uur pas weer vlogen. onder deze mensen zaten veel ouderen, ouders met babys, zwangere vrouwen en mensen met suikerziekte en hartklachten die niet bij hun medicatie konden komen.

Gewenste Oplossing:

heb net een mail van corendon gehad met de oplossing dat we per persoon 125 euro schadevergoeding krijgen das allemaal leuk maar ik ben 2 werkdagen kwijt oftewel ik ben 2 vakantiedagen kwijt net als mijn vriendin de telefoon kosten en de uitgaven die je op de luchthaven moet maken wil ook vergoed krijgen. p.h.m oomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM