Klacht: niet ophalen passagiers Heyrman Annemie,Gevaert Yvette,Gevaert Fanny, voucher 318886, shuttlevervoer zondagnacht 3.5.2015

yvy op 20 mei 2015 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Corendon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, Op 09 juni heeft u een inhoudelijke reactie per e-mail van ons mogen ontvangen. Corendon webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 20 mei 2015

Een klant heeft geklaagd over het ontbreken van shuttlevervoer van Corendon na een vlucht van Istanbul naar Eindhoven op 3 mei 2015. Hierdoor moesten de passagiers zelf een taxi nemen naar Quickparking, waar ze geen toegang kregen, en uiteindelijk in een motel overnachten. De klant vraagt om compensatie voor de gemaakte kosten, waaronder taxi- en moteluitgaven.

Mijn Klacht:

Op 7.5.2015 stuurde ik u reeds een mail en een aangetekende brief betreffende bovengenoemd probleem.We zijn niet opgehaald aan de luchthaven van Eindhoven na onze vlucht uit Istanbul.We namen dan een taxi naar Quickparking Eindhoven, Meerakkerweg 6.Daar was niamand om de slagboom te openen.We hebben dit laten vaststellen door de plaatselijke politie die ons dan heeft afgezet aan motel Campanil.We hebben daar enkele uren geslapen .Rond 8 u op maandag 4.5.2015 hebben we dan een chauffeur kunnen bereiken die ons terug naar de Quickparking heeft gebracht.

Gemaakte onkosten die terug te vorderen zijn: 20,75 eur taxi,175 eur motel en ontbijt, telefoonrekenig volgt (bij benadering).

Ik vraag u dringend om te reageren.

Met beleefde groeten,

Gevaert Yvette
Keistraat 33
2000 Antwerpen
België
gsm:0031.488.385.263

Gewenste Oplossing:

Ik wens financieel schadeloos te worden gesteld voor de gemaakte onkosten en ook wil ik een reactie van U ontvangen voor 31.5.2015.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 29 juni 2015 om 13:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

Op 09 juni heeft u een inhoudelijke reactie per e-mail van ons mogen ontvangen.

Corendon webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM