Mijn Klacht:
De transfer naar ons appartement hadden we een chauffeur die niet wist waar ons appartement was en er gewoon voorbij reed. Er was een host van Corendon aanwezig die gebrekkig Engels sprak en daardoor zeer weinig informatie kon verstrekken en ook hij wist niet waar ons appartement was.
Het gaat hier trouwens om complex Ozan apparts op Sokak 113 te Marmaris.
Op de terugreis was de chauffeur op tijd maar hij vertelde opnieuw ons appartement niet te kunnen vinden. Als hij het wel had kunnen vinden was hij 20 minuten te vroeg geweest en hadden wij niet klaar gestaan.
Vervolgens start de reis met een idioot tempo, waardoor een van de passagiers over moet geven. Zelfs na dit gebeuren matige hij zijn snelheid niet.
Nadat iedereen geroepen heeft dat hij rustiger moet rijden geeft hij er pas gehoor aan .bij de tussenstop gooit de chauffeur van iedereen de flesjes water weg.(geen idee waarom, we moeten immers nog bijna een uur rijden.)
Ik heb dit niet geaccepteerd en de chauffeur geboden nieuw water te halen en dat deed hij ook.
Ik ben nl van mening dat de bus pas na volledige rit opgeruimd behoord te worden.
Verder ging de reis redelijk tot we bij het vliegveld aankwamen.
Daar trok de chauffeur tussen de drempels zo hard op dat hij steeds flink moest remmen om de drempels te kunnen nemen.
Het resultaat was een erg onprettig vervoer naar het vliegveld.
De heer heeft door zijn gedrag van niemand een fooi gekregen.
Gewenste Oplossing:
Zelf zal ik niets meer aan de oplossing van deze klacht hebben, maar ik hoop wel dat mijnheer geen andere vakantiegangers een rot begin en einde van hun vakantie zal (kunnen) geven.
Wat ik mij wel afvraag is hoe een chauffeur beoordeeld wordt voordat hij voor een maatschappij als Corendon aan het werk kan gaan.

