Klacht: contract en overstapservice

H Kierkels op 10 mei 2013 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 juni 2013
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 10 mei 2013

Een klant van Vodafone heeft een probleem ervaren met de overstapservice van Ziggo naar Vodafone, waardoor hij sinds 1 januari 2013 dubbele rekeningen betaalt. Ondanks zijn tevredenheid over de diensten van Vodafone, vindt hij de situatie onacceptabel en heeft hij zijn contract met Ziggo opgezegd op 6 mei 2013. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

geachte provider:ik heb zins 01-01-2013 een contract afgesloten bij jullie ,ben best tevreden over jullie diensten.alleen is er iets fout gegaan met de overstapservice van ziggo – vodafone ik heb hierover geen bericht gehad zins vandaag was ik nog klant van ziggo dez e heb ik vandaag opgezegd 06-05-2013 dus ik ben dubbele rekening aan betalen vanaf 01-01-2013 dat vindt ik een beetje teveel van het goede gr.H Kierkels

Gewenste Oplossing:

ik verzoek dat mijn dubbele lasten wordt terug betaald op korte termijn of een goede vergoeding ik hoop dat ik u genoeg geinfromeerd hebt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vodafone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vodafone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie