Klacht: Geen levering van Panasonic warmtepomp

bniemarkt op 04 oktober 2017 over Comfort Klimaat Middelharnis B.V. in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Comfort Klimaat Middelharnis B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 oktober 2017

Een klant heeft eind juli een Panasonic warmtepomp besteld en betaald bij Comfort Klimaat Middelharnis B.V., maar heeft deze nog niet ontvangen. Pogingen om contact op te nemen met het bedrijf leveren nauwelijks resultaat op, en de klant ontvangt enkel excuses. De klant overweegt om de politie in te schakelen na het lezen van vergelijkbare meldingen.

Mijn Klacht:

Ik heb eind juli een Panasonic warmtepomp besteld en betaald.
Geen levering en bijna geen contact te krijgen met deze mensen.
Iedere keer een excuus.

Ik zal na het lezen van deze meldingen ook de politie inschakelen.

MVG

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden indien de warmtepomp spoedig wordt geleverd of indien ik mijn geld spoedig terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Comfort Klimaat Middelharnis B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Comfort Klimaat Middelharnis B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)