Klacht: Zeer vies, niet schoongemaakt, huisje

baaij_jy op 08 juni 2012 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost
Reactie van het bedrijf:

Gast een begeleidende brief gestuurd met onze excuses en een cadeaubon geldig voor een volgend verblijf.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 8 juni 2012

Tijdens hun verblijf van 1 tot 4 juni 2012 in een huisje van Center Parcs, Parc Sandur te Emmen, ervoeren een man, zijn partner en hun zoontje ernstige hygiëneproblemen. Bij aankomst was het huisje zeer vies, met onder andere een vervuilde vloer, urine op de toiletdeur, haren in de badkamer en niet schoon servies. Na het indienen van een klacht de volgende ochtend, bood een medewerkster een fles wijn aan als compensatie en stelde voor het huisje schoon te maken.

Mijn Klacht:

Het weekend van 1 t/m 4 juni 2012 zijn man man, zoontje en ik verbleven een een huisje van Centerparcs, Parc Sandur te Emmen. Bij aankomst troffen wij een zeer vies, onhygienisch huis aan: de vloer was erg vies (één vierkante m. schoonmaken leverde een zwart gekleurd doekje op); de deur van het toilet zat vol urine-spetters; haren in het putje in de badkamer; schimmel in de badkamer; plakkerige kinderstoel; plakkerige fruitschaal; niet afgewassen glazen, borden en bestek. Omdat wij ’s avonds aankwamen en onze prioriteit lag bij onze baby eten geven en naar bed brengen konden wij ’s avonds geen klacht meer indienen. Dit hebben wij de volgende ochtend wel gedaan. Er is een medewerkster komen kijken die een fles wijn voor ons meenam als tegemoetkoming en zij heeft aangeboden om het huisje schoon te maken. Omdat goede hygiene zeker voor een jonge baby erg belangrijk is hadden wij dit inmiddels zelf gedaan. Wel heeft ze het toilet schoongemaakt en de vloer vluchtig gedweild. Wat een ontspannen weekend had moeten zijn, was nu een weekend met schoonmaakwerkzaamheden en zorgen over de hygiene m.b.t onze baby, die we niet op de ontzettend smerige vloer wilden laten spelen. Om deze reden zijn wij dan ook zondagmiddag i.p.v maandagochtend terug naar huis gegaan. In juli hebben wij een midweek bij Centerparc, parc de Haan, gereserveerd. Na deze eravring kijken we hier niet langer naar uit.

Gewenste Oplossing:

Teruggave van de kosten van dit weekend.

Center Parcs

Heeft op 30 april 2026 om 21:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gast een begeleidende brief gestuurd met onze excuses en een cadeaubon geldig voor een volgend verblijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM