Klacht: 3 weken na vakantie factuur ontvangen terwijl alles al betaald was bij het boeken

mikelbraam123 op 06 september 2012 over Center Parcs in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Gast een begeleidende brief gestuurd met ons excuses.

Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 6 september 2012

Na een vakantie in Center Parcs Kempervennen ontving de klager drie weken na thuiskomst een factuur voor een openstaand bedrag van 277 euro, terwijl alles al betaald was bij het boeken. Tijdens het verblijf bleek dat een gereserveerd kinderbedje niet in het geboekte 2-persoons huisje paste, waarna de klager omboekte naar een 4-persoons huisje voor een extra kostenpost van 100 euro. Ondanks deze problemen heeft de klager een leuke vakantie ervaren.

Mijn Klacht:

Hallo,

in Augustus zijn we naar centrer parcs, kempervennen geweest. Tijdens het reserveren van de cottage, konden we ook een kinderbed reserveren voor onze dochter van bijna 2. Bij aankomst in het huisje bleek dat er geen kinderbed in paste, daar wij een 2p huisje geboekt hadden. Hierop zijn wij direct naar de receptie gegaan en hebben het verhaal uitgelegd. Uiteindelijk konden we omgeboekt worden naar een 4p huisje, waar dan wel een kinderbedje in past. Deze upgrade zou ons uiteindelijk 100 euro extra kosten. Dit vind ik al zonde geld aangezien we er tijdens het boeken van uit gingen dat het bedje al zou passen. maar toch hebben we het aanbod angenomen.
Uiteindelijk hebben we een leuke vakantie gehad.
3 weken na thuiskomst ontvingen we een factuur van een openstaand bedrag van 277,97 euro.
Hierop volgend hebben wij direct contact opgenomen met CenterParcs en bleek dat dit bedrag bij de upgrade hoorde. De mevrouw aan de telefoon zag op een gegeven moment dat dit inderdaad een fout betrof, maar kon deze factuur er niet uithalen. Hiervoor moest zij contact opnemen met het park. Wij zouden dan diezelfde dag teruggebeld worden. Dit is tot op heden nog niet gebeurd!
Uiteraard ga ik de factuur niet betalen, maar ik mag wel een nette afhandeling verwachten en dat afspraken nagekomen worden.

Gewenste Oplossing:

Deze kwestie dient snel opgelost te worden. Wij gaan als gezin graag naar centrerparcs, maar dan moet wel alles goed opgelost worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Center Parcs in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Center Parcs een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Center Parcs

Heeft op 11 september 2012 om 09:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gast een begeleidende brief gestuurd met ons excuses.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM