Mijn Klacht:
MISLEIDING DOOR ZGN GRATIS UITPROBEREN terwijl dit absoluut niet het geval is.
Ten eerste betaal je al 6,95 voor het verzenden van het zgn probeerflesje, als je dit open zou maken om te gaan proberen zit je direct al vast aan de eerste zending/betaling van 59,95 want ze nemen geen geopende flesjes terug.
Stuur je het ongeopend terug dan kost je dat nog eens 7,65 (naar postbus 7997 via postnl want dhl verzend het niet naar postbus).
Dan dus € 14,60 kwijt zonder 1 druppel bcd olie getest te hebben, waarvan niets geretourneerd wordt.
Dus als je niet van plan bent dit echt te gaan proberen voor € 59,95 per maand DOE HET DAN NIET, UITPROBEREN IS ECHT NIET GRATIS !!!
Gewenste Oplossing:
Verwijdering van en verbod op alle reclame dat gratis (alleen verzendkosten a 6,95) een flesje cbd-intens olie uitgeprobeerd/getest kan worden en boetes voor degene dit hiermee doorgaan op internet of welke vorm dan ook.


