Mijn Klacht:
Ik voldoe volledig aan de voorwaarden om 500 euro cashback te krijgen. Echter geven ze mij het niet.
Gewenste Oplossing:
Als ik de 500 euro cashback krijg.
Robvanrinsum op 25 februari 2021 over Samsung in de categorie Electronica Merken
Een consument heeft aangegeven dat hij voldoet aan alle voorwaarden voor het ontvangen van 500 euro cashback van Samsung, maar deze cashback is hem niet uitbetaald. Ondanks zijn recht op de vergoeding, heeft hij deze nog steeds niet ontvangen.
Ik voldoe volledig aan de voorwaarden om 500 euro cashback te krijgen. Echter geven ze mij het niet.
Als ik de 500 euro cashback krijg.
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM