Klacht: Defect horloge

J_B 60 op 17 juni 2022 over Cara Camilla in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 juni 2022

Een klant heeft een defect horloge besteld bij Cara Camilla en ontvangt geen retourformulier om het product terug te sturen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, blijft het bedrijf onbereikbaar. De klant eist een nieuw horloge of een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb een horloge besteld bij Cara Camilla. Helaas was deze defect, nu krijg ik geen retour formulier toegestuurd. Meerdere malen contact proberen op te nemen maar zij geven niet thuis. Ik wil een nieuw horloge of mijn geld terug zoals het hoort.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of een nieuw horloge

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cara Camilla

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cara Camilla nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J_B 60
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten