Klacht: Wel betaald, niks ontvangen

camaca op 08 januari 2023 over Candy Crush in de categorie Apps (mobiele applicaties)

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 januari 2023

Carla Hubert heeft een pakket gekocht voor €3,49 in de Candy Crush-app, maar heeft na betaling niets ontvangen. Ondanks dat het bedrag al van haar creditcard is afgeschreven, is de beloofde inhoud, waaronder 15 minuten gratis spelen en lolly's, niet beschikbaar.

Mijn Klacht:

Ben bij level 9735 en heb zo’n 20 minuten geleden een aanbiedingsprijs pakket gekocht voor €3,49. Het is al afgeschreven van mijn creditcard. Het bestond uit 15m. gratis spelen, lolly’s e.d.
Heb dus wel betaald maar NIKS ONTVANGEN. En nu???
Mvg,
Carla Hubert

Gewenste Oplossing:

Graag mijn gekochte pakket alsnog ontvangen of mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Candy Crush

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Candy Crush nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door camaca
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM