Klacht: Geen ingredienten ivm foto’s

DaveKoster123 op 17 december 2016 over Camel in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Camel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Camel
Categorie Sigaretten
Status In behandeling
Datum 17 december 2016

Een consument heeft Camel aangesproken op het ontbreken van ingrediënten op de sigarettenverpakking. Hij wijst erop dat het wettelijk verplicht is om deze informatie te vermelden en verzoekt het bedrijf om de foto's op de verpakking te verwijderen en de ingrediënten terug te plaatsen.

Mijn Klacht:

Geachte Camel,

Volgens mij is het verplicht om ingredienten te vermelden op de verpakking. Door ongebruikelijke foto’s te plaatsen denkt men de ingredienten weg te kunnen laten. Hopelijk dat u hiermee de foto’s van de verpakkingen verwijderd en de ingredienten hierdoor terug plaatst.

Mvgt,

Dave Koster

Gewenste Oplossing:

Indien men de ingredienten terug plaatst.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Camel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Camel in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM