Klacht: In pakjes Cabbalero zit nu Lucky Strike

Henk Faber op 25 juni 2014 over Caballero in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Caballero
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 25 juni 2014

Een klant van Caballero heeft geconstateerd dat er in pakjes met de opdruk van Caballero sigaretten van het merk Lucky Strike zitten, wat leidt tot onvrede over de smaak en het gevoel bedrogen te zijn. De klant vraagt om opheldering over de situatie en wanneer de echte Caballero sigaretten weer beschikbaar zullen zijn. Indien dit niet mogelijk is, overweegt de klant over te stappen naar een ander merk.

Mijn Klacht:

Ik rook al 30 Jaar Cabbalaro filter en merk de laatste tijd dat uit een pakje met Cabbalero opdruk Lucky Strike zit. Deze smaken anders en voor mij niet ok. Voel me ook bedonderd door de Cabbalero opdruk. Is dit een foutje of tijdelijk en wanneer en waar kan ik de echte Cabberos weer kopen? Anders moet ik overstappen op Marlboro deze komen qua smaak het dichtste bij. Graag u reaktie
Mvrgr Henk Faber

Gewenste Oplossing:

Als ik antwoord krijg

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM