Klacht: Niks ontvangen

Liekuh op 07 december 2021 over bylisannemarie in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 december 2021

Na het plaatsen van een bestelling voor een beamer op 23 november, heeft de klant geprobeerd de bestelling te annuleren en kreeg bevestiging dat het geld binnen drie werkdagen teruggestort zou worden. Ondanks herhaalde e-mails heeft de klant tot nu toe geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Na het bestellen van de beamer, bleek dat die niet nodig was. Ik heb toen gemaild met de vraag of we de bestelling konden annuleren. Ik kreeg meteen een mail terug van Dhr Bart Heren. Annuleren was geen probleem, ik kon het geld na 3 werkdagen op mijn rekening verwachten. Nu na meerdere keren mailen nog steeds niets vernomen. De bestelling was 23 november

Gewenste Oplossing:

Geld terug

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten