Klacht: Buschauffeur rijdt door na aanrijding

Leo Korsel op 20 augustus 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 20 augustus 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Leo Korsel, Je geeft aan dat de chauffeur van lijn 7 de spiegel van een geparkeerde auto raakte. Ik weet niet waarom de chauffeur niet op jou reageerde. Misschien heeft de chauffeur het niet gehoord. Hij heeft wel contact...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 20 augustus 2019

Een reiziger meldt dat bus 7 van Arriva, bestuurd door chauffeur 8155, tijdens een rit in de Prins Hendrikstraat een spiegel van een geparkeerde auto heeft geraakt. Ondanks het wijzen op de schade door de reiziger, reageerde de chauffeur hier niet op. De reiziger vindt dat de chauffeur aangesproken moet worden op zijn gedrag.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,
Gisteren reed ik in bus 7 naar het Valkeniersplein en in de Prins Hendrikstraat reed de buschauffeur een spiegel van een geparkeerde auto ter hoogte van de kapsalon The Haiconnection. Ik maakte hem daar op attent maar vond het niet de moeite om hierop te reageren.
Het was om 18:55 uur en bus 8155. Recht achter zit de schade op de bus, daar heb ik een foto van gemaakt. Volgens mij moet deze chauffeur even aangesproken worden op zijn gedag.

Gewenste Oplossing:

Als de chauffeur hierop wordt aangesproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 20 augustus 2019 om 11:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Leo Korsel,

Je geeft aan dat de chauffeur van lijn 7 de spiegel van een geparkeerde auto raakte. Ik weet niet waarom de chauffeur niet op jou reageerde. Misschien heeft de chauffeur het niet gehoord. Hij heeft wel contact opgenomen onze verkeersleiding om het voorval te melden.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https:bit.ly2aSlk6X

Met vriendelijke groet,

Sietse
Medewerker klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten