Klacht: Bus structureel te laat

EmyMatheu op 29 februari 2020 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 februari 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste EmyMatheu, Wat balen dat de bus steeds te laat komt en dat je een bus te vroeg moet nemen om op tijd op het werk te zijn. Dat is niet fijn. Wij hebben jouw reactie doorgestuurd naar de betreffende...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 29 februari 2020

Een gebruiker van lijn 8 van Arriva ervaart regelmatig vertragingen van 3 tot 10 minuten, wat leidt tot problemen met zijn werk. Hij is genoodzaakt om een eerdere bus te nemen om op tijd te komen, waardoor hij vaak 25 minuten te vroeg op zijn werk arriveert. De klager vraagt het bedrijf om de oorzaak van de vertragingen te onderzoeken, omdat het openbaar vervoer hierdoor onpraktisch wordt.

Mijn Klacht:

Ik maak zeker 5 a 6x keer per week gebruik van lijn 8 van leiden naar Oegstgeest (Haaswijklaan) en deze is altijd te laat. En dit is altijd wel tussen de 3 tot 10 min. Ik ben hierdoor ook structureel te laat op mijn werk en genoodzaakt een bus eerder te pakken, waardoor ik dus vaak 25min te vroeg bent op mijn werk om maar niet te laat te zijn.
Ik pak altijd de bus bij de Zweilandlaan en deze is nog zelden op tijd geweest. En dat is nog zacht uitgedrukt.
Als er ergens anders een knelpunt is waardoor deze bus niet eerder kan zijn, zou het fijn zijn als jullie hier naar kijken. Want zo is openbaar vervoer niet meer praktisch en zeker niet fijn.

Gewenste Oplossing:

Als deze bus op tijd zal zijn, waardoor ik ook op tijd op mijn werk kan zijn. En dat ik niet (zoals ik nu doe) een bus eerder moet pakken omdat ik anders bang bent te laat te komen op werk.
En een erkenning van dit probleem en serieus te worden genomen hierin zou erg fijn zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 29 februari 2020 om 13:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste EmyMatheu,

Wat balen dat de bus steeds te laat komt en dat je een bus te vroeg moet nemen om op tijd op het werk te zijn. Dat is niet fijn.

Wij hebben jouw reactie doorgestuurd naar de betreffende vestiging met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Op basis van periodieke rapportages en analyses wordt door de regio gericht gewerkt aan verbetering. Vanzelfsprekend blijven er altijd onverwachte omstandigheden (bijvoorbeeld file of ongeval) die ervoor zorgen dat wij niet altijd precies volgens de dienstregeling kunnen rijden.

Wij vinden het bijzonder vervelend dat jouw reizen met onze organisatie niet naar verwachting is verlopen. Wij bieden je hiervoor onze welgemeende excuses aan.

Heb je in de toekomst een vraag of een klacht? Neem dan contact op via Twitter @Arriva_NL of via onze Facebookpagina Arriva Nederland. Op arriva.nl vind je onze overige contactmogelijkheden.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Medewerker Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door EmyMatheu
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten